Băcănii din Craiova cu website - pagina 2
Găsește informații exacte despre băcănii din Craiova. Recenzii și date de contact pentru fiecare firmă, inclusiv număr de telefon, adresă, program de lucru, oferte promoţionale și alte informații utile.
Afişare rezultate: 21 - 29 din 29
Afişare rezultate: 21 - 29 din 29
Alte rezultate din categoria 'Băcănii' în Craiova
Închis acum
Str. Dezrobirii, Nr. 103, Craiova, Dolj
Închis acum
Calea Bucureşti, Nr. 93A, Craiova, Dolj
Închis acum
Str. Traian Lalescu, Nr. 1 B, Craiova, 200138, Dolj
Închis acum
Str. Brestei, Nr. 420, Craiova, 200138, Dolj
Andreea Dinu , 11 mai 2026
Bună ziua,
Vă scriu în legătură cu o experiență neplăcută avută astăzi, 11 mai, în jurul orei 09:00, la magazinul „La Doi Pași” din Brestii.
Am dorit să cumpăr o cafea și un pachet de gumă, în valoare de aproximativ 15 lei, și am vrut să plătesc cu 100 de lei. Doamna de la casă, blondă, cu părul până la umeri, mi-a spus că nu poate schimba bancnota. Am înțeles și am așteptat câteva minute, timp în care au fost servite mai multe persoane înaintea mea, inclusiv cliente care au cumpărat produse de valori similare, iar acestora li s-a acceptat plata fără probleme.
Cu toate acestea, mie mi s-a refuzat în continuare plata, iar atitudinea doamnei a fost rece și arogantă, ceea ce m-a făcut să mă simt tratată diferit și lipsită de respect.
Fiind un client fidel, consider că această situație nu a fost corectă și vă rog să analizați acest incident.
Vă mulțumesc!
mai mult Recenzii B2B locale
Elena Iuliana Nicolae , 09 iunie 2026
Este magazinul cu cele mai slabe din punct de vedere calitativ angajate.Nu poți plăti decât cu banii cash fiindcă cam de fiecare dată nu merge POS.Este o tehnică care se repetă ( strategie)!
Andreea Dinu , 11 mai 2026
Bună ziua,
Vă scriu în legătură cu o experiență neplăcută avută astăzi, 11 mai, în jurul orei 09:00, la magazinul „La Doi Pași” din Brestii.
Am dorit să cumpăr o cafea și un pachet de gumă, în valoare de aproximativ 15 lei, și am vrut să plătesc cu 100 de lei. Doamna de la casă, blondă, cu părul până la umeri, mi-a spus că nu poate schimba bancnota. Am înțeles și am așteptat câteva minute, timp în care au fost servite mai multe persoane înaintea mea, inclusiv cliente care au cumpărat produse de valori similare, iar acestora li s-a acceptat plata fără probleme.
Cu toate acestea, mie mi s-a refuzat în continuare plata, iar atitudinea doamnei a fost rece și arogantă, ceea ce m-a făcut să mă simt tratată diferit și lipsită de respect.
Fiind un client fidel, consider că această situație nu a fost corectă și vă rog să analizați acest incident.
Vă mulțumesc!
balaci valy , 02 ianuarie 2026
client multumit, angajati impreuna cu antreprenorii de nota zece.